1. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach św.
  2. Zbiórka ministrantów w poniedziałek o godz. 15:00.
  3. Odwiedziny chorych we wtorek od godz. 9:00.
  4. Wielki Czwartek. Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 17:00. Przeniesienie Pana Jezusa do ciemnicy. Adoracja do godz. 22:00.
  5. Wielki Piątek. Post ścisły – jakościowy i ilościowy. Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00. Droga Krzyżowa o godz. 17:00. Liturgia Męki Pańskiej o godz. 17:30. Adoracja Krzyża i przeniesienie Pana Jezusa do grobu. Rozpoczęcie Nowenny do Miłosierdzia Bożego. Adoracja całonocna.
  6. Wielki Piątek adoracja grup parafialnych o godz. 21:00. Multimedialna Droga Krzyżowa o godz. 22:30.
  7. Należy pamiętać, że w Wielki Piątek Komunię św. mogą przyjąć tylko Ci, którzy uczestniczą w Liturgii Męki Pańskiej, lub chorzy w domach. Ponieważ w tym roku przypada wtedy pierwszy piątek miesiąca, osoby odprawiające praktykę dziewięciu pierwszych piątków miesiąca, które nie będą mogły uczestniczyć w Liturgii Męki Pańskiej i przyjąć Komunii św. wynagradzającej, nie przerywają jej w ten sposób i będą mogły ją kontynuować w kolejnym miesiącu.
  8. Wielka Sobota. Poświęcenie pokarmów: przy kościele o godz. 9:00, 10:30 i 11:00, przy Domu Ludowym w Gąsówce o godz. 9:30, przy Domu Ludowym w Gliniczku o godz. 10:00. Liturgia Wielkiej Soboty o godz. 19:00. Adoracja do godz. 22:00.
  9. Niedziela Zmartwychwstania. Rezurekcja o godz. 6:30. Suma o 10:30 i Msza popołudniowa o 14:00.
  10. Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej w niedziele i święta nakazane. Dyspensa ta jest przywilejem a nie prawnym obowiązkiem.
  11. Ponieważ wielu wiernych pozostaje w domowej izolacji w załączniku przesyłam ponownie przygotowane w zeszłym roku materiały liturgiczne, które mogą pomóc rodzinom przeżywać czas Wielkiego Tygodnia w modlitewny sposób podczas liturgii domowej. KLIKNIJ
  12. Zapowiedzi przedślubne: Gabriela Kępa zam. w Bieździedzy i Sebastian Gierula zam. w Czeluśnicy. Zapowiedź II.
  13. Sprzątanie: Magdalena Frączek, Monika Dłuska, Krystyna Kosiek. Ofiara na potrzeby kościoła 100 zł. Do ofiary dołożyły się Helena Filip 100 zł. i Maria Michalska 40 zł. „Bóg zapłać”.
  14. Intencje: 29 III – 4 IV 2021
  15. Błogosławionej niedzieli i dobrego Wielkiego Tygodnia.