1. Zapraszam na nabożeństwa: Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale.
  2. Ze składki inwestycyjnej zebrano: 8 790 zł. „Bóg zapłać”. Dziękuję Różom Różańcowym za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  3. Bardzo dziękuję p. Wioletcie i p. Ryszardowi i męskiej Róży za przygotowanie i prowadzenie Drogi Krzyżowej w piątek.
  4. W środę zapisy po Mszy św. kandydatów do bierzmowania kl. VII.
  5. W czwartek uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny. Zapraszam do duchowej adopcji dziecka poczętego. Gdyby ktoś chciał podjąć taką adopcję proszę o kontakt.
  6. Za tydzień Niedziela Palmowa i rozpoczęcie Wielkiego Tygodnia.
  7. Zapowiedzi przedślubne: Gabriela Kępa zam. w Bieździedzy i Sebastian Gierula zam. w Czeluśnicy. Zapowiedź I.
  8. Sprzątanie: Małgorzata Zięba, Ewa i Mariola Myśliwiec, Renata Gierula, Ilona Ryzner. Ofiara na potrzeby kościoła 150 zł. do grupy sprzątającej dołożyła się Alfreda Rzońca 50 zł. „Bóg zapłać”.
  9. Intencje: 22 – 28 III 2021