IV Niedziela Wielkanocna

1. W IV Niedzielę Wielkanocną (3 maja) rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W poniedziałek św. Floriana. Dziękczynienie za Strażaków naszej parafii. Msza św. w ich intencji o 18:00.
  3. W piątek uroczystość św. Stanisława BM, Patrona Polski. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W tygodniu nabożeństwo majowe o godz. 18:00 i Msza św.
  5. Ci, którzy nie mogą przyjść do kościoła proszę, aby wieczorem w gronie rodziny przy zapalonej gromnicy odmówili Litanię do Matki Bożej.
  6. W związku z pojawiającymi się wątpliwościami rekomenduje się, żeby organizację rocznic pierwszej Komunii św. przenieść na czas po ustaniu epidemii lub z nich w ogóle zrezygnować.
  7. Serdecznie dziękuję sponsorom: państwu Raznowieckim, Dąbrowskim, Kozickim, Bezak, Goleń, Firmie Oro Karton za zakup drzewek (700 zł.) i wszystkim strażakom za akcję sadzenia drzewek.
  8. Bardzo dziękuję paniom z KGW Gąsówka i Czeluśnica za sprzątanie.
  9. Dziękuję za ofiary na potrzeby kościoła składane na tacę i konto parafialne.
  10. Sprzątanie i koszenie trawy: Grasela Krystyna, Mazur Elżbieta. Ofiara na potrzeby kościoła 200 zł. „Bóg zapłać”.
  11. Intencje: 4- 10.V.2020