III Niedziela Wielkanocna

1. Z okazji XII Tygodnia Biblijnego Ruch Apostolstwa Młodzieży i Liturgiczna Służba Ołtarza zaprasza na wydarzenie on-line „Z Biblią w domu”. Każdego dnia o godz. 16:00 na kanałach naszych grup w serwisie internetowym YouTube będą zamieszczane krótkie rozważania Słowa Bożego z Kazania na Górze. Więcej informacji: www.ramrzeszow.pl oraz www.lso.rzeszow.pl
  2. Prosimy o podjęcie modlitw błagalnych o deszcz i uchronienie nas przed klęską suszy. W załączniku przesyłam apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski w tej sprawie. KLIKNIJ
  3. Liczba wiernych w naszym kościele nie może przekraczać 30 osób. Przy kapliczkach po zachowaniu bezpiecznej odległości od siebie może być 50 osób.
  4. W piątek rozpoczęcie nabożeństw majowych.
  5. Spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych w środę po Mszy św.
  6. W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwo majowe w sobotę o 10:30.
  7. 2 maja uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przeniesione z IV niedzieli wielkanocnej. Msze św. o 7:30 i 10:30 z majówką.
  8. 2 maja święto flagi i dzień modlitw za ludzi pracy.
  9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i rozpoczęcie tygodnia modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  10. Serdecznie dziękują za wpłaty na potrzeby kościoła na konto parafialne.
  11. Serdecznie dziękują p. Janowi, strażakom i całej ekipie za prace przy obejściu plebanii i boisku sportowym.
  12. Sprzątanie: Ewa Gałuszka, Dorota Królikowska. Ofiara na potrzeby kościoła 100 zł. Do ofiary dołożyły się: Weronika Grasela i Kazimiera Salamon 150 zł. „Bóg zapłać”.
  13. Intencje: 27.IV- 3.V.2020