IV Niedziela Wielkanocna

1. IV Niedziela Wielkanocna rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania. Zachęcam wszystkich do gorącej modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne w tym czasie. Módlmy się zwłaszcza o powołania dla naszej diecezji a także w intencji Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  2. W dniu 1 maja br. (sobota) Księża Biskupi dokonają aktu zawierzenia naszej diecezji św. Józefowi. Odbędzie się to równocześnie w dwóch miejscach – w kościele św. Józefa w Rzeszowie (Staromieście) i w kościele św. Józefa w Skołyszynie. Msze święte rozpoczynają się o godz. 11.
  3. W sobotę rozpoczęcie nabożeństw majowych o godz. 17:30 i I sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9:00.
  4. Przyszła niedziela I miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych. Dzień Flagi. Przypominam o wywieszeniu flag państwowych.
  5. Bardzo dziękuję wszystkim za pracę przy kostce i przygotowanie miejsca pod budowę kaplicy.
  6. Dziękuję grupie za demontaż ciemnicy i grobu Pańskiego.
  7. Ze składki inwestycyjnej zebrano 8450 zł. „Bóg zapłać”.
  8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w środę na Mszy św. Proszę zabrać świece lub gromnice.
  9. Zapowiedzi: Dawid Ligas zam. w Przysietnicy i Elwira Śmietana zam. w Gliniczku zapowiedź II. Dawid Musiał zam. w Sieklówce i Ilona Głowacka zam. w Czeluśnicy zapowiedź II. Jeśli ktoś zna jakiekolwiek przeszkody zobowiązany jest zgłosić w kancelarii parafialnej.
  10. Sprzątanie: Barbara Świdrak, Krystyna Gałuszka, Aleksandra Betlej. Ofiara na potrzeby kościoła 250 zł. „Bóg zapłać”.
  11. Intencje: 26 IV – 2 V 2021