V Niedziela Wielkanocna

1. W poniedziałek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i święto narodowe.
  2. W sobotę uroczystość św. Stanisława BM, Patrona Polski.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek. Godzina święta od 17:00. Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16:30.
  4. Nabożeństwa majowe o godz. 17:30. Zapraszam dzieci i młodzież. Pamiętajmy o kapliczkach.
  5. Krajowe Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza środowisko medyczne na Ogólnopolską Pielgrzymkę Służby Zdrowia na Jasną Górę. Centrum tej uroczystości będzie Eucharystia sprawowana na szczycie jasnogórskim o godz. 11:00 w dniu 23 maja 2021 roku. Będzie to czas naszej modlitwy i wdzięczności skierowanej wobec Pana Boga i wobec wszystkich pracownikom służby zdrowia za ich trud pracy, wysiłku i poświęcenia.
  6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w środę po Mszy św. Egzamin z małego katechizmu. Proszę przynieść obowiązkowo indeksy.
  7. Składka do puszek dla Błażeja na rehabilitację w następną niedzielę.
  8. Składka inwestycyjna na budowę kaplicy w następną niedzielę.
  9. Sprzątanie i kwiaty: Beata Polak, Marzena Rączka, Tomasz Koczwara. Ofiara na potrzeby kościoła 100 zł. od Marii Koczwara i Edwarda Dubiel. „Bóg zapłać”.
  10. Intencje: 3 – 9 V 2021