XIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj o godz. 14:00 Msza św. pogrzebowa.
  2. Msze św. w tygodniu o godz. 17:30.
  3. We wtorek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Dzień modlitwy za Ojca św. i cały Kościół powszechny. Składka na działalność Stolicy Apostolskiej. Msze św. o 9:00 i 17:30.
  4. Spotkanie Rady Parafialnej we wtorek po Mszy św. wieczornej. Zapraszam wszystkich.
  5. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Godzina Święta w czwartek od godz. 16:30. Spowiedź w piątek od 17:00. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9:00. Różaniec I sobotni o godz. 17:30. Zapraszam.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  7. W związku z pożarem, który w minioną sobotę wyrządził ogromne zniszczenia w Nowej Białej k. Nowego Targu (spłonęło ponad 40 budynków) – we wtorek (29 czerwca) po każdej Mszy św. będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym.
  8. Sprzątanie: Ewa Drabik, Katarzyna Socha, Agnieszka Drabik, Ewa Piekarska. Ofiara na potrzeby kościoła: 200 zł. Do ofiary dołożyły się: Janina Kucharska, Barbara Forystek, Dorota Głowacka, Elżbieta Hajkuś – 200 zł. „Bóg zapłać”.
  9. Intencje: 28 VI – 04 VII. 2021