VII Niedziela Zwykła – 23.02.2020 r.

1. Dziękuję panom strażakom i panu Rafałowi za organizację i posprzątanie obejścia plebanii z gałęzi.
  2. We wtorek po Mszy św. proszę o spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania.
  3. Środa Popielcowa. Rozpoczynamy 40-dniowy okres Wielkiego Postu – czasu w którym przez słuchanie Słowa Bożego, modlitwę, pokutę i czynną miłość bliźniego Kościół przygotowuje się do Świąt Paschalnych. Zachęcam do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej jak Droga Krzyżowa w piątek o 17:00, Gorzkie Żale w niedzielę o 14:30. Za udział w tych nabożeństwach możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  4. W Środę Popielcową obowiązuje post ilościowy i jakościowy.
  5. Składka ze Środy Popielcowej przeznaczona na kwiaty do Bożego grobu.
  6. W następną niedziele – I niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Plansze z postanowieniami.
  8. Sprzątanie: Jolanta Śmietana, Helena Świdrak, Elżbieta i Anna Betlej. Ofiara na potrzeby kościoła 100 zł. „Bóg zapłać”.
  9. Intencje:
  10. Czasopisma dla dzieci.