VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020 r.

1. Ze składki inwestycyjnej zebrano 9 950 zł. Za złożone ofiary składam serdeczne:”Bóg zapłać”.
  2. Dziękuję panu Józefowi, Sebastianowi i Krzysztofowi za wykonanie półek, podstaw pod obrazy.
  3. Dziękuję panu Pawłowi za zasponsorowanie i zamontowanie programatora do pieca w kościele.
  4. We wtorek o 15:30 egzamin poprawkowy dla kandydatów do bierzmowania z Małego Katechizmu.
  5. Zbiórka młodszych ministrantów w czwartek o 16:00 a starszych po Mszy św.
  6. Zbliża się beatyfikacja Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W związku z tym zostały przesyłane zamówienia na karty wstępu.
  7. Rekolekcje wielkopostne dla szafarzy nadzwyczajnych Komunii świętej odbędą się w dniach 29 lutego -1 marca br. w Domu Rekolekcyjnym w Zaczerniu. Szczegóły dotyczące rekolekcji przekażą odpowiedzialni rejonowi. W czasie rekolekcji Biskup pobłogosławi nowych szafarzy nadzwyczajnych do posługi w parafiach. Również naszego parafianina, pana Andrzeja Sobotę. Proszę o modlitwę.
  8. Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie, zaprasza chłopców, uczniów szkół średnich, członków LSO oraz innych grup i stowarzyszeń kościelnych, studentów oraz wszystkich stawiających sobie pytanie o kształt swojego życia na dzień skupienia dla rozeznających powołanie. Będzie on miał miejsce w Seminarium Duchownym w Rzeszowie w niedzielę 23 lutego 2020 roku. Rozpoczęcie o godz. 10.00.
  9. Zapraszamy na Narodową pielgrzymkę do Rzymu z okazji 100 rocznicy urodzin Ojca Świętego Jana Pawła II organizowaną przez Diecezję Rzeszowską pod patronatem Biskupa Rzeszowskiego Jana Wątroby w dniach od 15 do 20 maja 2020 r.. Koszt 6-dniowej autokarowej pielgrzymki 1750zł. Zapisy w Biurze Pielgrzym do dnia 2 marca br. (tel. 17 8521784, 500 485 739, 602 622 547). Szczegóły w załączniku i na plakacie.
  10. Sprzątanie i wystrój: Anna Drewniak, Maria Mędrek, Katarzyna Śmietana, Karolina Strączek. Na potrzeby kościoła 50 zł. złożył Stanisław Michalski. „Bóg zapłać”.
  11. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej: Jaś i Ola i Dominik.