Niedziela Miłosierdzia Bożego, 7.04.2024.

Dziś zmiana tajemnic różańcowych na Mszach świętych przed południem. O godzinie 15:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Składka z Niedzieli Miłosierdzia na Caritas.

W poniedziałek liturgiczna uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza święta wieczorna połączona będzie z dziełem Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

We wtorek spotkanie Rady Duszpasterskiej o godzinie 19:00.

W środę potrzebujemy 4 mężczyzn do pracy na parkingu górnym od godziny 15:00. Bóg zapłać Panom, którzy w piątek i sobotę podjęli pracę: Jan Kobak, Wojciech Jarecki, Janusz Skórski, oraz wszystkim Panom, którzy przed świętami pracowali przy kościele.

W czwartek adoracja Pana Jezusa w ciszy od godziny 17:00.

W piątek spotkanie oazy o godzinie 15:30. Spotkanie KSM po Mszy świętej.

Za tydzień na sumie kazanie dla dzieci. Na wszystkich Mszach świętych błogosławieństwo dzieci.

W kwietniu dyżur modlitewny przed sumą ma Róża Świętej Moniki.

Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kościół: 300 zł.: Grażyna Chochołek, Beata Rzeczyca, Lidia Nosek. Do ofiary dołożyła się Zofia Nosek (50 zł).

Bóg zapłać za Waszą ofiarność.

Wszystkim Parafianom, dzieciom i młodzieży – życzę błogosławionego tygodnia.