II Niedziela Wielkiego Postu 08.03.2020 r.

1. Po Południu o 14:30 Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich Żalach Msza św.
  2. Dzisiaj składka inwestycyjna. Za złożone ofiary składam serdeczne:”Bóg zapłać”.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania we wtorek o 15:30.
  4. Zbiórka starszych ministrantów w środę po Mszy św.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00. Godzina Święta. Będziemy się modlić w intencji wszystkich dzieł diecezjalnych i rodzin naszej parafii.
  6. Rekolekcje szkolne w czwartek i piątek od godz. 9:00 dla dzieci naszej szkoły. Prowadzi s. Karina Pawłowska wraz ze swoimi uczniami z Ekonomika. Bardzo proszę rodziców o umożliwienie dzieciom uczestnictwa w tych rekolekcjach.
  7. W piątek Droga Krzyżowa o 17:00 i rozdanie krzyży kandydatom do bierzmowania. Proszę rodziców o obecność.
  8. Sprzątanie: Bara Mariola, Dyląg Dariusz, Bigus Lucyna, Muzyka Grzegorz. Do ofiary na potrzeby kościoła dołożyły się: Janas Mariola i Bara Anna. 240 zł.”Bóg zapłać”.
  9. Czasopisma: Jaś i Ola, Cuda i Łaski.
  10. Intencje:
  11. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Wytrwania w postanowieniach wielkopostnych.