IV Niedziela Adwentu

1. W związku z tym, że rząd postanowił utrzymać obostrzenia dotyczące liczby wiernych w kościołach, podtrzymana zostaje dyspensa od obowiązku uczestniczenia we Mszy Świętej w niedziele i święta nakazane. Dyspensa jest przywilejem a nie obowiązkiem. Należy pamiętać o możliwości uczestnictwa za pośrednictwem środków społecznego przekazu. Biskup Jan będzie przewodniczył Eucharystii w dzień Bożego Narodzenia w katedrze rzeszowskiej o godz. 10.30. Będzie ona transmitowana przez TVP Rzeszów.
  2. Bardzo proszę do udekorowania kościoła przed świętami: rodziców i kandydatów do bierzmowania, scholę i starszych ministrantów w poniedziałek o godz. 16:30.
  3. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. (odczytanie fragmentu z Pisma Świętego o narodzeniu Pana Jezusa, rodzinna modlitwa, pokropienie domu wodą święconą, dzielenie się opłatkiem, wieczerza wigilijna, śpiew kolęd).
  4. Od poniedziałku do czwartku na każdej Mszy św. będzie poświęcenie wody. Proszę przynieść swoją wodę w buteleczce do poświęcenia.
  5. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św.
  6. Duże świece do nabycia w zakrystii.
  7. Dziękuję za wszystkie produkty złożone o okazji akcji: „Torba Miłosierdzia”. Dziękuję paniom z Caritasu za posegregowanie i rozwiezienie potrzebującym.
  8. Składka inwestycyjna: 8320 zł. Za złożone ofiary „Bóg zapłać”.
  9. Sprzątanie: Agnieszka Szlęzak, Joanna i Wiktoria Umińska, Iwona Danicka. Ofiara na potrzeby kościoła: 100 zł. „Bóg zapłać”.
  10. Intencje: 21- 27.XII.2020
  11. Błogosławionej niedzieli i radosnych przygotowań do świąt.