XXVIII Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj 9 października br. w każdej parafii na prośbę ISKK należy przeprowadzić liczenie wiernych.
 2. Dzisiaj składka inwestycyjna. Za złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
 3. W niedzielę, 16 października br. pod hasłem „Veritatis splendor” przeżywać będziemy XXII Dzień Papieski. Składka do puszek na żywy pomnik JP II.
 4. Film o ks. Adamie Michalskim w roli głównej z naszymi parafianami dostępny na stronie parafialnej.
 5. 13 października to Dzień Imienin Biskupa Edwarda Białogłowskiego. Pamiętajmy w modlitwie o Dostojnym Solenizancie.
 6. 14 października br. zapraszamy do rzeszowskiej Fary na godz. 18.00  na Mszę św. pod przewodnictwem JE Biskupa Jana Wątroby podsumowującą wszystkie gminne, powiatowe, miejskie i wojewódzkie obchody  Dnia Edukacji Narodowej. Zapraszamy nauczycieli i uczniów, poczty sztandarowe, członków stowarzyszeń zrzeszających szkoły i nauczycieli-wychowawców oraz rodziców.
 7. W dniu 15 października o godz. 17:00 na cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie odbędzie się pogrzeb dzieci zmarłych przed narodzeniem. 16 października o godz. 20:00 w sanktuarium św. Józefa na Staromieściu odbędzie się czuwanie modlitewne i Msza św. w intencji rodzin, które utraciły swoje dzieci.
 8. Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym zaprasza na Diecezjalny Dzień Skupienia. Odbędzie się on w dniu 15 października 2022 r. (sobota) w DD Tabor w Rzeszowie. Rozpoczęcie o godz. 8.30.
 9. Katolicka grupa Odnowy w Duchu Świętym „Miriam” zaprasza na Msze Świętą i nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duszy, ciała i psychiki w dniu 12 października o godz. 18.00 w DD Tabor.
 10. Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza serdecznie zaprasza na: IV Mistrzostwa LSO w szachach. Zawody odbędą się 22 października 2022r. o godz. 9:30 w Gorlicach przy parafii św. Jadwigi Królowej. Zgłoszenia uczestników do czwartku 20 października mailowo rzeszowlso@gmail.com lub telefonicznie 697-333-539. Więcej informacji www.lso.rzeszow.pl
 11. Sprzątanie: Beata Polak, Tomasz Koczwara, Marzena i Izabela Rączka. Ofiara na potrzeby kościoła 200 zł. Do ofiary dołożył się Edward Dubiel. „Bóg zapłać”.
 12. Intencje:
 13. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.