XXVII Niedziela Zwykła

  1. Rekolekcje szkolne: środa, czwartek i piątek. O godz. 9:00 spotykamy się w kościele z dziećmi i nauczycielami.
  2. Rekolekcje parafialne: piątek nauka ogólna dla wszystkich parafian. Po Mszy św. nauka stanowa dla młodzieży. Sobota: spotkanie z chorymi i osobami w podeszłym wieku o godz. 9:00, nauka i sakrament namaszczenia chorych. Wieczorem Msza św. dla wszystkich parafian a po Mszy św. nauka dla małżonków. W niedzielę nauki rekolekcyjne na wszystkich Mszach św. W poniedziałek zakończenie rekolekcji i spowiedź od godz. 15:30 do 17:00 i od 17:30 do 18:00. Zapraszam. Rekolekcje to czas święty dla naszej duszy i ciała z miłości do Pana Jezusa i Matki Bożej.
  3. W niedzielę, 10 października br., będzie obchodzony 21. DZIEŃ PAPIESKI pt. „Nie lękajcie się”. Zbiórka papieska do puszek w tym dniu.
  4. Krajowe Duszpasterstwo Służby Zdrowia serdecznie zaprasza do udziału w sesji rekolekcyjno- formacyjno-szkoleniowej. Sesja odbędzie się w terminie 05-07.10.2021 r. Rozpoczęcie 05 października (wtorek) o godz. 11.00, zakończenie 07 października (czwartek) o godz. 16.00. Miejscem spotkania i zakwaterowania jest: „Domum Matris” – WSD w Częstochowie, ul. św. Barbary 41. Szczegóły na stronie Internetowej: http://dsz.rzeszow.pl.
  5. Liczenie osób uczestniczących we Mszy św.: uczestniczyło we Mszy św. 424. Przyjęło Komunię św.: 90 osób. Wszystkich parafian jest 1030 osób.
  6. Sprzątanie: Rozalia Bolak, Anna Bolak, Anna Mastej, Janusz Polak. Ofiara na potrzeby kościoła 150 zł. „Bóg zapłać”.
  7. Intencje: 4 – 10.X.2021
  8. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.