XXVI Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj składka do puszek dla poszkodowanych na wyspie Lesbos.
 2. Z ubiegłej niedzieli z kopert zebrano: 2070 zł. Ks. Wołosz: 800 zł. „Bóg zapłać”. Urząd Pracy.
 3. W poniedziałek, 28 września 2020 r., o godz. 15.00, w rocznicę beatyfikacji bł. ks. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, czciciele Bożego Miłosierdzia już po raz trzynasty spotkają się na chodnikach, rogach ulic i placach, by uczcić Godzinę Miłosierdzia i prosić Boga w modlitwie Koronką do Bożego Miłosierdzia. Więcej informacji oraz zgłoszenia udziału: http://iskra.jezuici.pl
 4. Ogrzewanie kościoła. Przygotowanie do prac. Wynoszenie ławek. Kto tylko może. Bardzo proszę, aby ojcowie lub mamy dzieci I komunijnych i kandydatów do bierzmowania przyszli do pomocy do kościoła w poniedziałek na godz. 8:00.
 5. Dziękuję p. Krzysztofowi, synowi i p. Stanisławowi za przygotowanie kościoła do prac grzewczych.
 6. Od środy Msze św. w Domu Ludowym.
 7. W czwartek rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Zapraszam wszystkich jak najliczniej, dzieci, młodzież, rodziców z dziećmi I komunijnymi, kandydatów do bierzmowania. Różaniec o 17:30.
 8. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 9. W czwartek o 17:00 godzina święta. Spowiedź w tygodniu przed Mszą św. a w piątek od godz. 17:00.
 10. W sobotę odwiedziny chorych od 9:00.
 11. Urząd Gminy w Tarnowcu informuje, że w terminie od 1 września do 30 listopada 2020 r. przeprowadzany jest Powszechny Spis Rolny. Każdy użytkownik gospodarstwa rolnego ma obowiązek spisać się samodzielnie przez Internet. W dobie epidemii jest to najbezpieczniejsza i najwygodniejsza metoda. Rolnicy, którzy nie posiadają dostępu do Internetu lub mają trudności z wypełnieniem formularza powinni: -dokonać samospisu przez telefon, dzwoniąc na infolinię spisową (tel. 22 279 99 99) -udać się do Urzędu Gminy gdzie jest udostępnione pomieszczenia wyposażone w sprzęt komputerowy z dostępem do Internetu. W ramach metod uzupełniających spisu z rolnikami będą kontaktować się rachmistrzowie spisowi.
 12. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 14:30 różaniec i rozdanie różańców dzieciom I komunijnym.
 13. Sprzątanie:
 14. Intencje: 28.IX- 4.X.2020
 15. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.