XXV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Składka do puszek na radio VIA.
  2. Jutro badania profilaktyczne od godz. 11:00.
  3. W dniu 21.09 odbędzie się w naszej parafii zbiórka elektrośmieci, z której dochód przeznaczony jest na pomoc naszym misjonarzom. Elektrośmieci proszę składać na dolnym parkingu do godz. 10:00.
  4. Caritas Diecezji Rzeszowskiej Okręg Jasło obchodzi w tym roku jubileusz 25-lecia swojej działalności. Msza św. dziękczynna pod przewodnictwem Biskupa Rzeszowskiego Jana Wątroby zostanie odprawiona w czwartek, 22 września 2022 r. o godz. 14.00 przy Centrum Charytatywnym w Jaśle, ul. Za Bursą 1a.
  5. W sobotę, 8 października 2022 r. odbędzie się VII Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Sanktuarium św. Jana Pawła II oraz Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach. Szczegółowy program pielgrzymki można znaleźć na stronie: www.apostolatmargaretka.pl .
  6. Spotkanie Rady Parafialnej w środę po Mszy św. Zapraszam.
  7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w piątek o 16:45 w kościele.
  8. Sprzątanie:
  9. Intencje: 19 – 25.IX.2022
  10. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.