XXII Niedziela Zwykła

  1. Rozpoczęcie Roku Szkolnego. Spowiedź dla dzieci we wtorek o godz. 16:30. Msza św. na rozpoczęcie w środę o godz. 8:00. Zapraszam dzieci, młodzież, rodziców i wychowawców. O godz. 9:00 spotkanie dzieci z wychowawcami w szkole.
  2. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Godzina Święta w czwartek od godz. 16:30. Spowiedź w piątek od 16:30. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9:00. Różaniec I sobotni o godz. 17:30. Zapraszam.
  3. 5 września  –zbiórka do puszek na rzecz Afgańczyków. W związku z dramatyczną sytuacją setek tysięcy Afgańczyków, którzy z powodu przejęcia władzy w tym kraju przez talibów – znaleźli się w dramatycznej sytuacji – Konferencja Episkopatu Polski zaapelowała, aby w niedzielę 5 września przeprowadzić zbiórkę do puszek na ten cel. Caritas Polska za pośrednictwem Caritas w Pakistanie i Iranie udzieli wsparcia uchodźcom z Afganistanu, którzy uciekli do tych krajów. Pomoc otrzymają także ci ludzie, którzy trafili do Polski i nie mają dosłownie niczego.
  4. Sprzątanie i kwiaty: Agata Stopyra, Małgorzata Munia, Jadwiga Domaradzka. Do ofiary dołożyły się Wiesława Twardzicka i Aleksandra Stopyra na potrzeby kościoła 60 zł. „Bóg zapłać”.
  5. Intencje: 30.VIII – 05.IX.2021
  6. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.