XX Niedziela Zwykł Uroczystość Odpustowa

 1. Dzisiaj uroczystość odpustowa w naszej parafii.
 2. Podziękowania dla o. Pawła Sroki, księży z dekanatu na czele z ks. Dziekanem, o. Grzegorza, ks. Daniela, ks. proboszcza Romana, ks. dr. Andrzeja. „Bóg zapłać”.
 3. Dziękuję wszystkim włączającym się w przygotowanie i udział w uroczystościach odpustowych. „Bóg zapłać”.
 4. Jutro uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i święto narodowe. Poświęcenie owoców, ziół i kwiatów. Dożynki parafialne. Odpust we Farze jasielskiej.
 5. Zapowiedzi: Błażej Żebracki zam. w Gąsówce i Julita Suwała zam. w Krośnie zapowiedź III. Jeżeli ktoś zna jakiekolwiek przeszkody do zawarcia małżeństwa zobowiązany jest zgłosić do kancelarii parafialnej.
 6. Wyjazd dzieci na turnus do Myczkowiec 18 sierpnia (czwartek). Zbiórka na dolnym parkingu koło plebanii o godz. 9:30.
 7. Fundacja im. Rodziny Ulmów SOAR z Markowej serdecznie zaprasza na tegoroczną edycję Festiwalu Psalmów Dawidowych – Psalmy Pokoju i Miłosierdzia. Koncert odbędzie się w niedzielę 21 sierpnia br. o godz. 19.00 na stadionie sportowym w Kolbuszowej. Bilety można kupić na stronie internetowej tobilet.pl. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej www.fundacjasoar.pl oraz na profilu facebook. Dochód z biletów przeznaczony zostanie na Narodowy Szpital Dziecięcy w Kijowie.
 8. Dziękuję paniom za ustrojenie kwiatami kościoła. „Bóg zapłać”.
 9. Sprzątanie: Dorota Dąbrowska, Monika Ryzner, Kazimiera i Jerzy Borowy. Ofiara na potrzeby kościoła 300 zł. „Bóg zapłać”.
 10. Intencje: 15 – 21.VIII.2022
 11. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.