XVII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj błogosławieństwo pojazdów mechanicznych i modlitwa w int. kierowców, by owocnie służyli bliźnim i uniknęli wypadków po Mszach św. Ofiary do puszek dla misjonarzy na środki transportu.
  2. W tygodniu I sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9:00. O 17:30 adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec.
  3. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Zbliża się sierpień – miesiąc ważnych wydarzeń historycznych. W tym roku w sposób szczególny będzie obchodzona setna rocznica „Cudu nad Wisłą” czyli zwycięskiej bitwy warszawskiej i powstrzymania nawały bolszewickiej oraz czterdziestolecie porozumień sierpniowych z 1980 r., które otworzyły drogę do pełnej wolności w naszej Ojczyźnie. Niech ten miesiąc będzie okazją do bardziej intensywnej modlitwy za Ojczyznę oraz do składania Bogu duchowych ofiar, zwłaszcza daru abstynencji i trzeźwości.
  5. Zapowiedzi: Arkadiusz Karamon zam. we Wrocance i Alicja Stopyra zam. w Gliniczku zapowiedź II.
  6. Sprzątanie:
  7. Intencje: 27.VII- 2.VIII.2020
  8. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.