XV Niedziela Zwykła

  1. W dniach 5 – 12 września 2021 r. w Budapeszcie będzie odbywał się 52 Międzynarodowy Kongres Eucharystyczny. Zakończy go uroczysta celebracja Eucharystii pod przewodnictwem papieża Franciszka. Jest możliwość wzięcia udziału w tym ważnym wydarzeniu wiary. Organizatorzy przesłali informację o sposobie rejestracji i rezerwacji miejsc zarówno indywidualnych jak i grupowych. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej Kongresu: www.iec2020.hu/en
  2. Dzisiaj składka inwestycyjna na budowę kaplicy. „Bóg zapłać”.
  3. Zapowiedzi: Mirosław Gasiuk zam. w Czeluśnicy i Anna Gajda zam. w Czeluśnicy. Zapowiedź I. Gdyby ktoś znał jakiekolwiek przeszkody zobowiązany jest zgłosić do kancelarii parafialnej.
  4. Intencje: 12- 18. VIII. 2021
  5. Sprzątanie, kwiaty i koszenie trawy: Karolina i Patryk Strączek, Anna i Dariusz Drewniak, Katarzyna i Michał Śmietana. „Bóg zapłać”.
  6. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.