XIX Niedziela Zwykła

  1. W odpowiedzi na apel przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, Biskup Rzeszowski zalecił, aby niedziela 16 sierpnia 2020 r. była Dniem Solidarności z Libanem. We wszystkich kościołach i kaplicach na terenie Diecezji Rzeszowskiej, należy dodać w modlitwie powszechnej wezwanie w intencji ofiar tragedii w Bejrucie oraz przeprowadzić zbiórkę środków finansowych do puszek.
  2. Dzisiaj składka na inwestycje w parafii. Za złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  3. We wtorek, 4 sierpnia br. wyruszyła 43. Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do duchowej łączności i towarzyszenia kapłanom, którzy fizycznie wyruszyli na pątniczy szlak poprzez fale Katolickiego Radia VIA (szczegółowe informacje na stronie: radiovia.com.pl). Zapraszamy pielgrzymów do udziału we Mszy św. sprawowanej na Jasnej Górze 13. sierpnia o godz. 11:30 (również transmitowanej w radiu).
  4. Możliwość spowiedzi przez cały tydzień pół godziny przed Mszą św.
  5. W piątek uroczystość odpustowa w naszej parafii. Zapraszam na uroczystą sumę o godz. 10:30 z procesją. Przewodniczy koncelebrze ks. prałat Tadeusz Wołosz. Transmisja na żywo
  6. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i święto narodowe. Podziękowanie za plony ziemi w parafii.
  7. Sprzątanie: Ofiara na potrzeby kościoła 100 zł. „Bóg zapłać”.
  8. Intencje: 10-16.VIII.2020
  9. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.