XIX Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Wyruszyła 45. Piesza Pielgrzymka z Rzeszowa na Jasną Górę. Zachęcamy wiernych do duchowej łączności z pielgrzymami. Relacje z pielgrzymki codziennie będzie przekazywać katolickie radio „Via”. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej: www.pielgrzymka.rzeszow.pl
  3. Caritas Diecezji Rzeszowskiej uruchomiła wypożyczalnię sprzętu pielęgnacyjnego i rehabilitacyjnego w Jaśle na ul. Szkolnej 25 (budynek MOPS- u). Bezpłatnie można w niej wypożyczać m. in. łóżka, wózki, materace, chodziki dla osób chorych.
  4. W niedzielę uroczystość odpustowa w naszej parafii. Zapraszam na uroczystą sumę o godz. 10:30 z procesją. Przewodniczy koncelebrze Ojciec Gwardian Paweł Sroka. Możliwość spowiedzi w piątek i sobotę pół godziny przed Mszą św. a w niedzielę na sumie będą spowiadać księża z dekanatu.
  5. W piątek i sobotę po Mszy św. litania do św. Maksymiliana.
  6. Ze względu na odpust składka inwestycyjna została przesunięta na III niedzielę miesiąca.
  7. Zapowiedzi: Błażej Żebracki zam. w Gąsówce i Julita Suwała zam. w Krośnie zapowiedź II. Jeżeli ktoś zna jakiekolwiek przeszkody do zawarcia małżeństwa zobowiązany jest zgłosić do kancelarii parafialnej.
  8. Sprzątanie:
  9. Intencje: 8 – 14.VIII.2022
  10. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.