XIX Niedziela Zwykła

 1. Rozpoczęła się 44. Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę. Zachęcamy do duchowego pielgrzymowania za pośrednictwem Katolickiego Radia VIA. W dniach od 4 do 13 sierpnia o godz. 7:35; 10:15; 12:10; 16:10 i 20:00 prowadzone są specjalne audycje pielgrzymkowe.
 2. W czwartek i piątek po Mszy litania do św. Maksymiliana.
 3. W sobotę uroczystość odpustowa w naszej parafii. Zapraszam na uroczystą sumę o godz. 10:30 z procesją. Przewodniczy koncelebrze ks. prałat Roman Niedziela. Możliwość spowiedzi przez cały tydzień pół godziny przed Mszą św. a w sobotę na sumie będą spowiadać księża z dekanatu.
 4. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i święto narodowe. Poświęcenie owoców, ziół i kwiatów. Dożynki parafialne. Odpust we Farze jasielskiej.
 5. Dzisiaj składka na budowę kaplicy. Za złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
 6. Ze składki na powodzian zebrano: 1706 zł. „Bóg zapłać”.
 7. Zapowiedzi: Mirosław Gasiuk zam. w Czeluśnicy i Anna Gajda zam. w Czeluśnicy. Zapowiedź III. Gdyby ktoś znał jakiekolwiek przeszkody zobowiązany jest zgłosić do kancelarii parafialnej.
 8. Godzina Święta i I sobota miesiąca!!!!!!
 9. Kronika z Różami Różańcowymi.
 10. Sprzątanie, kwiaty i koszenie trawy: rodziny Bigus, Mróz, Gacek. Do ofiary na potrzeby kościoła dołożyła się Helena Pętlak 50 zł. „Bóg zapłać”.
 11. Intencje: 9 – 15.VIII.2021
 12. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.