XIV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj składka inwestycyjna. Za złożone ofiary składam serdeczne: „Bóg zapłać”.
  2. W związku z przypadającą w dniu 11 lipca br. 80. rocznicą rzezi wołyńskiej (wtorek, 11.07.2023 r.) we wszystkich kościołach będą biły dzwony o godz. 12.00. Zachęcam do modlitwy za wszystkie ofiary tego ludobójstwa oraz o prawdziwe pojednanie pomiędzy Polakami a Ukraińcami.
  3. Proszę się zgłosić po odbiór kart dla dzieci wyjeżdżających do Myczkowiec (po 27 lipca). Turnus rozpoczyna się 12 sierpnia i trwa do 21 sierpnia.
  4. Zapowiedzi przedślubne: Tomasz Górnik zam. w Tyszowcach i Alina Świdrak zam. w Czeluśnicy, zapowiedź II. Piotr Witusik zam. w Czeluśnicy i Anna Tkocz zam. w Czerwionce, zapowiedź II. Kto by znał jakiekolwiek przeszkody do zawarcia małżeństwa jest zobowiązany do zgłoszenia w kancelarii parafialnej.
  5. Sprzątanie i kwiaty: Urszula Utylska, Beata Dybaś, Maria Nalepa. Do ofiary na kwiaty dołożyli się: Renata Bracik, Anna Dzwonkowicz, Alina i Marian Kica. „Bóg zapłać”.
  6. Intencje: 10 – 16.VII.2023
  7. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.