XIII Niedziela Zwykła

  1. Bardzo dziękuję wszystkim trudzącym się przy dekoracjach ołtarzy na Boże Ciało. Dziękuję rodzicom za przyprowadzanie dzieci na procesje, dzieciom za sypanie kwiatów i dzwonienie dzwonkami, paniom za niesienie feretronów, panom za niesienie baldachimu i chorągwi, scholii, LSO, kościelnym i panu organiście. „Bóg zapłać”.
  2. Dziękuję rodzicom i młodzieży za obecność na Mszy św. podczas, której kandydaci do bierzmowania rozpoczęli swoje bezpośrednie przygotowanie do przyjęcia sakramentu Ducha Świętego. Nie wszyscy jednak kandydaci odebrali modlitewniki. Nieobecność proszę usprawiedliwić.
  3. Dziękuję wszystkim, którzy brali udział w reportażu o Ks. Adamie Michalskim. Film zostanie wyświetlony na przełomie września i października 2022 r w TVP Historia.
  4. Składka z liturgicznej uroczystości św. Apostołów Piotra i Pawła (środa) przeznaczona jest na działalność Stolicy Apostolskiej (tzw. świętopietrze). Msze św. w tym dniu o godz. 9:00 i 18:00.
  5. W tym tygodniu I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 17:00. I Sobota Miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9:00. Różaniec i Msza św. o godz. 17:30. Zapraszam.
  6. I Niedziela Miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Sprzątanie:
  8. Intencje: 27.VI – 3 VII.2022
  9. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.