XI Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj o godz. 11:00 I Komunia Święta dla dzieci kl. III i procesja.
 2. Serdecznie dziękuje za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało.
 3. Dzisiaj składka na inwestycje w parafii. „Bóg zapłać”.
 4. Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Zapraszam liczniej dzieci do sypania kwiatów podczas procesji. Dzieci komunijne zapraszam w strojach. Po każdej Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
 5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w środę o 17:00. Proszę przynieść indeksy. W piątek nabożeństwo przyjęcia krzyży na Mszy św. dla tych, którzy je jeszcze nie odebrali. Proszę rodziców o obecność.
 6. Skarbonki wielkopostne.
 7. Książeczki o Miłosierdziu Bożym i litania do JP II na stoliku.
 8. W czwartek zakończenie oktawy. Błogosławieństwo dzieci, kwiatów i ziół.
 9. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 10. W sobotę wsp. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 11. Bardzo proszę panów do pomocy w odkopaniu fundamentu i przygotowaniu do izolacji we wtorek, środę i czwartek o 16:00.
 12. Zapowiedzi: Damian Kamil Krok zam. w Gąsówce i Urszula Mariola Bałucka zam. w Czermnej zapowiedź III. Michał Zbigniew Mędrek zam. w Czeluśnicy i Karolina Renata Ząbek zam. w Golcowej zapowiedź II. Szymon Piotr Cieśla zam. w Brzączowicach i Agnieszka Monika Brożyna zam. w Czeluśnicy zapowiedź II. Kto zna jakiekolwiek przeszkody do zawarcia małżeństwa sakramentalnego zobowiązany jest do zgłoszenia w kancelarii parafialnej.
 13. Sprzątanie: Agnieszka Zawilińska, Bożena Ślabska, Tadeusz Śmietana. Ofiara na potrzeby kościoła: 100 zł. Janina Stopyra, Wioletta Kędrek. „Bóg zapłać”.
 14. Intencje: 15- 21. VI.2020
 15. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.