XI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj po każdej Mszy św. akt poświęcenia Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  2. Bardzo dziękuję wszystkim trudzącym się przy dekoracjach ołtarzy na Boże Ciało. Dziękuję rodzicom za przyprowadzanie dzieci na procesje, dzieciom za sypanie kwiatów i dzwonienie dzwonkami, paniom za niesienie feretronów, panom za niesienie baldachimu i chorągwi, scholii, LSO, kościelnym i panu organiście. „Bóg zapłać”.
  3. We wtorek na Mszy św. w naszym kościele będą relikwie św. Zeli i Ludwika Martin rodziców św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  4. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. dziękczynna na zakończenie o godz. 8:00 w intencji dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli i wychowawców. Spowiedź w czwartek od godz. 17:00.
  5. W sobotę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  6. Caritas Diecezji Rzeszowskiej będzie organizować w Myczkowcach wypoczynek wakacyjny dla dzieci
  7. Sprzątanie:
  8. Intencje: 19 – 25.VI.2023
  9. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.