W Parafii przeżywamy dziś uroczystość I Komunii świętej. Cieszymy się razem z dziećmi z tej pięknej chwili przyjęcia Pana Jezusa do serca. Bardzo dziękuję grupie sprzątającej: Zofii Ryzner, Elżbiecie Głowackiej i Marii Głowackiej za kilkukrotne sprzątanie świątyni w tym tygodniu, a także za ofiarę na dekorację komunijną. Bóg zapłać Rodzicom dzieci komunijnych i innym osobom, które upiększyły świątynię, posprzątały obejście wokół kościoła, plebanii i parkingów. Bóg zapłać Katarzynie Piskorz i Elżbiecie Ochwat za dekoracje i Dawidowi Michalskiemu za skoszenie trawy przy kościele.
Nabożeństwo majowe o godzinie 15:30.
Dziś składka na Katolickie Radio VIA.
Dzieci komunijne zapraszam z rodzinami na przeżywanie Białego Tygodnia, zakończymy go w sobotę pielgrzymką do Tarnowca na Mszę świętą o godzinie 11:00.
Od jutra rozpoczną się prace w środku kościoła: czyszczenie ścian, poprawianie tynków, zdjęcie boazerii, montaż parapetów i przedłużenie stopnia komunijnego. Od czwartku zaczną się prace przy malowaniu.
Msze święte od jutra będą o godzinie 19:00, a następnie nabożeństwo majowe.
Zakup kamienia na posadzkę…
W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Kolejną rodzinę z Czeluśnicy zapraszam do wzięcia ikony do domu. Zapraszam Różę św. Agnieszki.
W środę po Nowennie próba przed rocznicą I Komunii świętej dla dzieci rocznicowych z klasy III i IV z Czeluśnicy. Spowiedź dla dzieci i rodzin codziennie pół godziny przed Mszą świętą.
W czwartek spotkanie Domowego Kościoła.
W piątek spotkanie KSM.
Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Na sumie o godzinie 10:30 rocznica I Komunii świętej.
W maju dyżur modlitewny przed sumą ma Róża św. Marii Magdaleny.
Bóg zapłać Krzysztofowi Buczyńskiemu za wykoszenie cmentarza na dole i działki pod nowy cmentarz.
Dostosowaliśmy schody na chór: ujęto jeden schodek, przerobione zostały 3 dolne stopnie i poszerzone wejścia na dole i na górze. Bóg zapłać za pracę: Tadeuszowi Zięba, Stanisławowi Kosiek, Stanisławowi Grasela, Andrzejowi Sobota, Wojciechowi i Andrzejowi Jareckim.
Bóg zapłać za Waszą ofiarność.
Wszystkim Parafianom, dzieciom i młodzieży – życzę błogosławionego tygodnia.