VI Niedziela Wielkanocna

  1. Spotkanie dla dzieci przed I Komunią św. we wtorek i piątek o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę o godz. 9:00. Do pomocy będzie kapłan z Sobniowa.
  2. W niedzielę I Komunia Święta dla dzieci o godz. 11:00.
  3. Egzamin parafialny dla kandydatów do bierzmowania we wtorek po Mszy św. Spotkanie z egzaminatorem diecezjalnym i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w czwartek na Mszy św. Proszę kandydatów o przyniesienie świec.
  4. Przypominam o planowanym na sobotę, 3 czerwca 2023 r. spotkaniu Dzieci Pierwszokomunijnych w Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu. W planie oprócz Mszy św., również katecheza, przedstawienie/animacje na wesoło. Informacje na plakacie.
  5. Duszpasterstwo Strażaków Diecezji Rzeszowskiej zaprasza w niedzielę, 28 maja 2023 r. na 6. Diecezjalną Pielgrzymkę Strażaków do Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza Jana Wątroby zostanie odprawiona o godz. 15.00. Po Mszy św. „majówka” strażaków.
  6. Sprzątanie i kwiaty: Elżbieta Misior, Renata Brożyna, Agnieszka Lelito, Joanna Dubiel. Koszenie trawy: Andrzej Misior, Marian Brożyna, Paweł Lelito, Robert Dubiel. Ofiara na potrzeby kościoła: Zofia i Barbara Hap, Barbara Garbacik, Krystyna Dubiel 200 zł. „Bóg zapłać”.
  7. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za generalne sprzątanie w kościele i wokół kościoła. „Bóg zapłać”.
  8. Intencje: 15 – 21.V.2023
  9. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.