VI Niedziela Wielkanocna

 1. Dzisiaj składka inwestycyjna na budowę kaplicy i ofiara do puszek dla Blażeja na rehabilitację. „Bóg zapłać”.
 2. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają dni Krzyżowe. W nabożeństwie błagalnym będziemy prosić o urodzaje i błog. Boże w pracy.
 3. W piątek rozpoczyna się Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego
 4. Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 5. W sobotę, 15 maja br., 12 alumnów Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie przyjmie święcenia diakonatu. Uroczystość będzie miała miejsce w Sanktuarium Matki Bożej Wniebowziętej w Lipinkach o godz. 10 pod przewodnictwem Biskupa Edwarda Białogłowskiego. W naszych modlitwach polecajmy Bogu tych kandydatów do święceń. Prośmy Pana także o nowe powołania do kapłaństwa, zwłaszcza z naszej diecezji i parafii.
 6. Instytut Teologiczno-Pastoralny im. św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie przyjmuje zapisy wszystkich osób chętnych na kurs dla fotografów i kamerzystów liturgicznych, który odbędzie się w dniach 11-14 maja 2021 roku w sali D2.2 z zachowaniem wszelkich zasad obowiązującego reżimu sanitarnego. Rozpoczęcie we wtorek 11 maja 2021 roku o godzinie 16.00. Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie, tel. 17/ 871-24-03 lub mailowo: instyjsp@rzeszow.opoka.org.pl.
 7. W środę po Mszy św. egzamin dla kandydatów do bierzmowania. Proszę przynieść uzupełnione indeksy.
 8. Dbajmy o porządek na cmentarzu (porozbijane znicze).
 9. Zapowiedzi: Szczepan Kosiek zam. w Czeluśnicy i Anna Sadło zam. w Cieszanowie. Zapowiedź I.
 10. Sprzątanie i kwiaty: Barbara Musiał, Barbara Polak, Monika Banach, Iwona Borowy. Ofiara na potrzeby kościoła 100 zł. „Bóg zapłać”.
 11. Intencje: 10- 16 V 2021
 12. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.