V Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. i zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Centralne obchody Światowego Dnia Chorego odbędą się 11 lutego o godzinie 900 w sanktuarium Pani Rzeszowskiej (bazylice OO. Bernardynów), gdzie Mszę św. w intencji chorych i cierpiących oraz pracowników służby zdrowia odprawi Biskup Jan Wątroba. Ta Msza św. będzie transmitowana przez Radio Via oraz Radio Rzeszów. W naszej parafii dzień chorego będziemy obchodzić w maju. Lepsza pogoda i warunki, by dotrzeć do kościoła.
  3. Dziękuję rodzicom i kandydatom do bierzmowania za rozebranie dekoracji bożonarodzeniowej. „Bóg zapłać”.
  4. Zapowiedzi: Piotr Kozicki zam. w Czeluśnicy i Agata Tutka zam. w Lipinach Dolnych. Zapowiedź III.
  5. Sprzątanie:
  6. Intencje: 7 – 13.II.2022
  7. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.