V Niedziela Wielkanocna

 1. Dziękuję za organizowanie nabożeństw majowych przy kapliczkach.
 2. Nabożeństwa majowe przy kapliczce:
 3. Gąsówka (koło p. Sołtys) – wtorek godz. 17:00;
 4. Czeluśnica (koło p. Rzońcy) – środa godz. 17:00;
 5. Czeluśnica przy krzyżu (koło p. Jasińskich) – czwartek godz. 17:00
 6. Góra Czeluśnicka ekstremalne nabożeństwo majowe – piątek godz. 17:00 (zapraszam wszystkich chodzących z kijkami i bez kijków).
 7. Dziękuję za składki i wpłaty na konto na potrzeby parafii.
 8. W czwartek godz. 18:00 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
 9. 18 maja br. (poniedziałek) o godz. 18 w katedrze rzeszowskiej będzie miało miejsce dziękczynienie w stulecie urodzin Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II. W tym dniu będziemy również dziękować i modlić się w intencji naszych Księży Biskupów: Jana – z racji 20 rocznicy sakry biskupiej oraz Kazimierza – z racji 60 rocznicy święceń kapłańskich, a także w intencji Księdza Infułata Stanisława Maca w 60 rocznicę święceń kapłańskich.
 10. Rok 2020 został ogłoszony Rokiem Pielęgniarstwa na świecie. W związku z tym proszę o pamięć w modlitwie w intencji pielęgniarek i położnych w najbliższą niedzielę 10 maja i we wtorek 12 maja, w którym przypada Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki, a w Polsce obchodzony jest także razem z Dniem Położnej. Pielęgniarki teraz ciężko pracują narażając życie swoje i swoich rodzin na zakażenie covid-19, umierają też z powodu zakażenia. Niestety bywa i tak, że spotykają się z niewdzięcznością a czasem wręcz z agresją ze strony innych osób. Dlatego tym bardziej potrzebują naszego wsparcia duchowego i zwykłej ludzkiej solidarności.
 11. W sobotę święto św. Andrzeja Boboli.
 12. Za tydzień składka inwestycyjna na formalności, pozwolenie i plany bocznej kaplicy.
 13. Sprzątanie: Grasela Józefa, Świdrak Grażyna, Baran Małgorzata. Ofiara na potrzeby kościoła 150 zł. „Bóg zapłać”.
 14. Intencje: 11-17.05.2020
 15. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.