V Niedziela Wielkanocna

  1. Dziękuję rodzicom za przygotowanie dzieci do I spowiedzi i Komunii św. i za dar ołtarza dzwonki i 1500 zł. „Bóg zapłać”. Po Sumie litania do Matki Bożej.
  2. Rozpoczynamy biały tydzień. Msze św. z nabożeństwem majowym o godz. 18:00. Bardzo proszę o przyniesienie jutro do kościoła: prezenty z I Komunii św. do poświęcenia – Biblie, medaliki i inne dewocjonalia do poświęcenia.
  3. Zapraszamy na spotkanie dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii św. Spotkanie odbędzie się w Sanktuarium w Tarnowcu, w sobotę 11 czerwca 2022 roku, od godziny 10.00.
  4. Ogólnopolskie Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza środowisko medyczne z naszej diecezji do Częstochowy na Pielgrzymkę Pracowników Służby Zdrowia. Odbywać się ona będą w dniu 22 maja       2022 r. Plakat oraz szczegółowy plan Pielgrzymki jak również rekolekcji jest dostępny na stronie internetowej: http://dsz.rzeszow.pl 
  5. W niedzielę, 29 maja 2022 r. odbędzie się 5. Diecezjalna Pielgrzymka Strażaków do Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu.
  6. Ruch Apostolstwa Młodzieży w czasie wakacji zaprasza do uczestnictwa w rekolekcjach wakacyjnych, które odbędą się w Międzybrodziu Żywieckim i Majdanie Sopockim. Zapraszamy uczniów klas Podstawowych po 7 i 8 klasie, szkół średnich i studentów. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie www.ramrzeszow.pl. Na każdą Parafię przesłany zostanie plakat. Prosimy o promocję tych rekolekcji.
  7. W dniach 1-2 lipca br. odbędzie się, jak każdego roku, ogólnopolska pielgrzymka nauczycieli na Jasną Górę. W tym roku nauczyciele z całej Polski będą pielgrzymować już po raz 85. Hasłem pielgrzymki są słowa: ,,Błogosławiona Natalia Tułasiewicz – Patronką Nauczycieli Polskich”.
  8. Sprzątanie:
  9. Intencje: 16 – 22.V.2022
  10. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.