Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

 1. I Niedziela Miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych po każdej Mszy św.
 2. Dziękuję wszystkim za przygotowanie i wspólne przeżycie Wigilii Zesłania Ducha Świętego.
 3. W poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła.
 4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
 5. Zapisy kandydatów do sakramentu bierzmowania. Zalecenie ks. Biskupa żeby młodzież przygotowywała się do sakramentu bierzmowania w swojej parafii.
 6. Troska o młodzież i dzieci to nasz wspólny obowiązek i inwestycja w przyszłość Kościoła, szczególnie w obliczu powszechnej laicyzacji i skutków pandemicznej izolacji. W związku z powyższym, prosimy o zorganizowanie w każdej parafii, w niedzielę 12 czerwca 2022 r., zbiórki pieniężnej do puszek przeznaczonej na służący młodzieży już od 25 lat  Dom Rekolekcyjny bł. Karoliny.
 7. Zapraszamy na XX Koncert Jednego Serca Jednego Ducha, który odbędzie się w Uroczystość Bożego Ciała, 16 czerwca 2022 r. o godz. 19.00 w Parku Sybiraków na os. Baranówka w Rzeszowie.  Wstęp wolny. Koncert będzie też transmitowany w TV Trwam i w internecie.
 8. W dniach 1-2 lipca br. odbędzie się 85. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli na Jasną Górę pod hasłem „Błogosławiona Natalia Tułasiewicz – Patronka Nauczycieli w Polsce”. Grupy pielgrzymkowe organizowane są w dekanatach przez wyznaczonych księży. Punktem centralnym pielgrzymki będzie Msza święta celebrowana w sobotę, 2 lipca br. o godz. 12 na szczycie jasnogórskim.
 9. Zapowiedzi: Wiktor Ziębka zam. w Krakowie i Sylwia Śmietana zam. w Gliniczku zapowiedź II. Gdyby ktoś znał jakiekolwiek przeszkody zobowiązany jest zgłosić do kancelarii parafialnej.
 10. Sprzątanie: Krystyna i Katarzyna Lawera, Mariola Landoch, Natalia Świątek. Ofiara na kwiaty 200 zł. „Bóg zapłać”.
 11. Intencje: 6 – 12.VI.2022
 12. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.