Kończymy w liturgii Okres Wielkanocny. Nabożeństwo majowe o godzinie 15:30.
Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze święte o godzinie: 7:00 i 19:00. W ciągu tygodnia o godzinie 19:00.
We wtorek Dzień Matki – otoczmy nasze Matki modlitwą i wdzięcznością.
W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Kolejną rodzinę z Czeluśnicy zapraszam do wzięcia ikony do domu. Zapraszam Różę św. Łucji.
W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
W piątek spotkanie KSM.
Za tydzień uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
W przyszłą niedzielę, 31 maja, odbędzie się IX Diecezjalna Pielgrzymka Strażaków do Sanktuarium Matki Bożej Salentyńskiej w Dębowcu. Program: 14:30 – Zbiórka i przemarsz strażaków do Sanktuarium, 15:00 – Uroczysta Eucharystia, 16:30 – Strażacka Majówka.
W maju dyżur modlitewny przed sumą ma Róża św. Marii Magdaleny.
Bóg zapłać za ofiarną pracę przy kościele w tym tygodniu: Rodzicom komunijnym za wyniesienie sprzętów liturgicznych, Januszowi Skórskiemu i Andrzejowi Sobota – za prace elektryczne, Stanisławowi Kosiek – za doradztwo przy wykonywanych pracach, Wojciechowi Chochołek – za ofiarowanie wody dla pracowników i Monice Wanat za obiady dla pracowników. Bóg zapłać.
Bóg zapłać Dawidowi i Sławkowi Michalskiemu za skoszenie trawy przy plebanii i na cmentarzu.
Bóg zapłać grupie sprzątającej za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na remont: Magdalena Gierlicka, Krystyna Radoń, Natalia Świątek, Małgorzata Szewczyk. Do ofiary dołożyły się: Janina Gierlicka i Zofia Gierlicka.
Bóg zapłać za ofiary na remont: Beacie Polak i Magdalenie Frączek.
Bóg zapłać za Waszą ofiarność.
Wszystkim Parafianom, dzieciom i młodzieży – życzę błogosławionego tygodnia.