Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  1. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze święte o godz. 9:00 i 17:30.
  2. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  3. W następną niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej i rocznica Komunii Świętej dzieci z klasy IV o godz. 10:30. Próba w środę i czwartek o godz. 16:00.
  4. 3 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o 7:30 i 10:30 z procesją. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy. Ołtarz pierwszy – mieszkańcy Gąsówki, ołtarz drugi – część mieszkańców Czeluśnicy od strony Gąsówki, ołtarz trzeci – mieszkańcy Czeluśnicy od strony Gliniczka, ołtarz czwarty – mieszkańcy Gliniczka. Droga procesji i ołtarze jak w tamtym roku. Bardzo proszę mężczyzn do niesienia baldachimu, dzieci do sypania kwiatów, proszę zabrać chorągwie i feretrony.
  5. Bardzo dziękuję p. Katarzynie za wyprasowanie ornatów i kołnierzyków ministranckich.
  6. Zapowiedzi: Szczepan Kosiek zam. w Czeluśnicy i Anna Sadło zam. w Cieszanowie. Zapowiedź III.
  7. Sprzątanie i kwiaty: Barbara Grzesiak, Beata Raznowiecka, Barbara Grzesiak. Koszenie trawy: Grzegorz Raznowiecki, Paweł i Piotr Grzesiak. Ofiara na potrzeby Koscioła: Barbara Storniolo, Lucyna Janosiewicz 100 zł. „Bóg zapłać”.
  8. Intencje: 24- 30 V 2021
  9. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.