Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

 1. We wtorek w Tarnowcu bierzmowanie naszej młodzieży (13 osób). Godz. 18:00.
 2. W tygodniu I czwartek – Godzina Święta o 17:00; I piątek – możliwość spowiedzi od godz. 17:00 i I sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9:00. Różaniec I sobotni o godz. 17:30. Zapraszam.
 3. W sobotę, 4 czerwca 2022 r. o godz. 10 w rzeszowskiej katedrze jedenastu diakonów naszej diecezji przyjmie święcenia w stopniu prezbiteratu. Zachęcamy do modlitwy w intencji diakonów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
 4. W sobotę Wigilia przed Zesłaniem Ducha Świętego. Zapraszam na uroczystą Mszę św. połączoną z nieszporami.
 5. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie Okresu Wielkanocnego. I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych.
 6. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej organizuje turnusy wakacyjne dla dzieci i młodzieży oraz kurs przedmałżeński. Więcej informacji i zapisy: https://ksm.rzeszow.pl/wakacje-z-bogiem-2022/ lub https://tiny.pl/96fs2 Przygotowana została prezentacja informacyjna o „Wakacjach z Bogiem” do wykorzystania w szkole i na spotkaniach duszpasterskich. https://www.canva.com/design/DAFAzTU5-t4/7FRh42cjktjtwbAcLYuwaA/view?utm_content=DAFAzTU5-t4&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink
 7. Bardzo proszę panów o pomoc w przygotowaniu fundamentów kaplicy do izolacji. W poniedziałek z Gąsówki i Gliniczka, we wtorek z Czeluśnicy część południowa od drogi, w środę z Czeluśnicy część północna od drogi na godz. 15:30. Proszę zabrać ze sobą łopaty, kilofy itp.
 8. Ze składki inwestycyjnej w maju zebrano: 11 560 zł. „Bóg zapłać”.
 9. Zapowiedzi: Wiktor Ziębka zam. w Krakowie i Sylwia Śmietana zam. w Gliniczku zapowiedź I. Gdyby ktoś znał jakiekolwiek przeszkody zobowiązany jest zgłosić do kancelarii parafialnej.
 10. Sprzątanie i koszenie trawy: Iwona Danicka, Agnieszka Ślęzak, Joanna Umińska. „Bóg zapłać”.
 11. Intencje:
 12. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.