Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

 1. Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Dzisiaj nie będzie Mszy św. o 15:00.
 2. Z dniem 6 czerwca 2020 r. została odwołana dyspensa od obowiązku uczestnictwa  we Mszy Świętej w niedziele i święta nakazane.
 3. W czwartek Boże Ciało. Msze św. o 7:30 i 10:00 z procesją. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy. Ołtarz pierwszy – mieszkańcy Gąsówki, ołtarz drugi – część mieszkańców Czeluśnicy od strony Gąsówki, ołtarz trzeci – mieszkańcy Czeluśnicy od strony Gliniczka, ołtarz czwarty – mieszkańcy Gliniczka. Droga procesji i ołtarze jak w tamtym roku. Bardzo proszę mężczyzn do niesienia baldachimu, dzieci do sypania kwiatów, proszę zabrać chorągwie i feretrony.
 4. Składka inwestycyjna w następną niedzielę. Za złożone ofiary serdeczne „Bóg zapłać”.
 5. Zapraszamy do uczestnictwa w Koncercie Jednego Serca Jednego Ducha on-line w Uroczystość Bożego Ciała, 11 czerwca br., o godz. 19.30 w Telewizji Trwam i w Internecie (Youtube, Facebook). Koncert „na żywo” w Parku Sybiraków w Rzeszowie jest zaplanowany na 20 września 2020 r. (niedziela) o godz. 18.
 6. W Uroczystość Bożego Ciała zaleca się zorganizować procesje parafialne. Należy pamiętać, że musi być spełniony jeden z warunków: albo wszyscy, z wyjątkiem prowadzących liturgię, mają zakryte usta i nos, albo każdy zachowuje odległość 2 metry od innej osoby. Natomiast w odniesieniu do zgromadzeń liturgicznych (a takim jest procesja) nie obowiązuje żaden limit uczestników.
 7. Spotkanie z dziećmi I komunijnymi we wtorek o 18:00.
 8. Spowiedź dla dzieci przed I Komunią św. w sobotę o godz. 9:00.
 9. W następną niedzielę I Komunia św. dla dzieci o godz. 11:00.
 10. Dziękuję rodzicom dzieci I komunijnych, tym którzy przyszli za posprzątanie kościoła i przycięcie drzewek. „Bóg zapłać”.
 11. Dziękuję serdecznie p. Januszowi operatorowi koparki i panom za prace przy kościele za przygotowanie fundamentów do osuszenia i izolacji. Bardzo proszę panów na poniedziałek godz. 12:00 do pomocy w dalszej części pracy przy kościele. We wtorek i środę o 16:00.
 12. Zapowiedzi: Jakub Stanisław Biroś zam. w Czeluśnicy i Weronika Emilia Kulig zam. w Warzycach zapowiedź III. Damian Kamil Krok zam. w Gąsówce i Urszula Mariola Bałucka zam. w Czermnej zapowiedź II. Michał Zbigniew Mędrek zam. w Czeluśnicy i Karolina Renata Ząbek zam. w Golcowej zapowiedź I. Szymon Piotr Cieśla zam. w Brzączowicach i Agnieszka Monika Brożyna zam. w Czeluśnicy zapowiedź I. Kto zna jakiekolwiek przeszkody do zawarcia małżeństwa sakramentalnego zobowiązany jest do zgłoszenia w kancelarii parafialnej.
 13. Sprzątanie: Ewa Mazur, Ewa Tęcza, Katarzyna i Krzysztof Religa. Dziękuję za ofiarę i za kwiaty. Ofiara na potrzeby kościoła 150 zł: Leokadia Skok, Ewa Kandefer, Maria Betlej. „Bóg zapłać”.
 14. Intencje: 8- 14.VI.2020
 15. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.