Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

  1. Uroczystość Trójcy Przenajświętszej i I rocznica Komunii Świętej dzieci z klasy IV o godz. 10:30.
  2. W dniu 2 czerwca 2021 r. (środa) przypada 30. Rocznica IV pielgrzymki św. Jana Pawła II do Polski, podczas której odwiedził także Rzeszów. W Rzeszowie papież ogłosił błogosławionym Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara oraz dokonał konsekracji kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, aktualnej katedry rzeszowskiej. W tym dniu serdecznie zapraszamy kapłanów i wiernych, zwłaszcza członków grup duszpasterskich, na dziękczynną Eucharystię do kościoła katedralnego w Rzeszowie. Zostanie ona odprawiona o godz.18.00. Po Mszy Świętej nastąpi odsłonięcie i poświęcenie pomnika św. Jana Pawła II w Parku Papieskim. Transmisja uroczystości na antenie katolickiego radia „Via”.
  3. 3 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o 7:30 i 10:30 z procesją. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy. Ołtarz pierwszy – mieszkańcy Gąsówki, ołtarz drugi – część mieszkańców Czeluśnicy od strony Gąsówki, ołtarz trzeci – mieszkańcy Czeluśnicy od strony Gliniczka, ołtarz czwarty – mieszkańcy Gliniczka. Droga procesji i ołtarze jak w tamtym roku. Bardzo proszę mężczyzn do niesienia baldachimu, dzieci do sypania kwiatów, proszę zabrać chorągwie i feretrony.
  4. We wtorek rozpoczęcie nabożeństw do Serca Pana Jezusa. Msze św. w tygodniu o 17:30.
  5. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek o 16:30. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9:00. Różaniec o 17:30. Zapraszam.
  6. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Sprzątanie: Eugenia Kluska, Beata Śmietana, Edyta Ziomber, Maksymilian Kmiecik. Ofiara na potrzeby kościoła 300 zł. Do ofiary dołożyła się Krystyna Śmietana. Koszenie trawy: Wiesław Śmietana, Grzegorz Kluska, Maksymilian Kmiecik. „Bóg zapłać”.
  8. Intencje: 31.V – 06.VI. 2021
  9. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.