Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki

  1. Dzisiaj niedziela adoracyjna i zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Wizyta duszpasterska tzw. kolęda rozpocznie się od poniedziałku od godz. 15:00. Początek domy w Umieszczu a potem domy w Gąsówce i domy w Czeluśnicy do drogi głównej (Jasło – Tarnowiec). Druga część Czeluśnicy i Gliniczek w następnym roku. Bardzo proszę przygotować wodę święconą i kropidło. Nie będzie kolędy w piątek i sobotę.
  3. W tygodniu I czwartek miesiąca. Godzina Święta o 17:00. Spowiedź w czwartek przed I piątkiem od 17:00 do 18:00. I sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od 9:00. Różaniec I sobotni o godz. 17:00.
  4. W Uroczystość Objawienia Pańskiego przypadają kolejne rocznice konsekracji Czcigodnych Księży Biskupów Kazimierza i Edwarda. Z tej racji w dniu 6 stycznia 2023 r. o godz. 12 pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza naszej diecezji będzie sprawowana w katedrze rzeszowskiej Msza Święta w ich intencji. Zapraszamy wszystkich do modlitwy w intencji naszych drogich Księży Biskupów. Msza święta będzie transmitowana przez katolickie radio „Via”.
  5. Uroczystość Objawienia Pańskiego to szczególny dzień modlitwy za misje i misjonarzy. Składka z tego dnia jest przeznaczona na cele misyjne. Poświęcenie kredy i kadzidła.
  6. Dziewczyny ze scholii przed Mszami św. w Trzech Króli będą rozprowadzać kadzidło i kredę. Zarobione pieniążki będą przeznaczone na potrzeby scholii.
  7. W następną niedzielę święto Chrztu Pańskiego.
  8. Sprzątanie: Paweł i Krystyna Mikuś, Sabina Gałuszka, Iwona Bracik. Ofiara na potrzeby kościoła 250 zł. „Bóg zapłać”.
  9. Intencje: 2 – 8.I.2023
  10. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.