Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, 26.11.2023.

Po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu. Za udział w nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny.

Dziś zbiórka do puszek prowadzona przez Parafialny Zespół Caritas. Można złożyć dobrowolne ofiary na remont Ośrodka Caritas w Myczkowcach.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu. O godzinie 16:00 będzie Różaniec z wypominkami za naszych Zmarłych, następnie modlitwy o powołania i przez wstawiennictwo św. Maksymiliana. Po Mszy świętej katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.

W pierwszy piątek spowiedź od godziny 16:00. Po Mszy świętej spotkanie KSM.

W pierwszą sobotę odwiedzimy chorych w domach od godziny 9:00. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godzinie 17:00, rozważanie, Różaniec i Msza święta.

W sobotę odbędą się dekanalne rozgrywki LSO w piłkę nożną. Proszę Rodziców o dowiezienie ministrantów i lektorów. Zawody odbędą się o godzinie 9:00 na Sali Sportowej w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle (naprzeciwko „Chemika”). Wejście do sali jest po prawej stronie budynku przy Orliku.

Za tydzień rozpoczniemy adwent i nowy rok kościelny pod hasłem: „Uczestniczę w życiu Kościoła”. Zmiana tajemnic różańcowych na Mszach świętych przed południem.

Zachęcam do czytania prasy religijnej.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, piękne dekorację z kwiatów i ofiarę na kościół  250 zł.: Agata Świdrak, Beata Garbacik, Jolanta Potrawska. Do ofiary dołożyła się Małgorzata Świdrak.

Bóg zapłać za Waszą ofiarność.

Msze święte: 27.11 – 3.12.2023.