Poniedziałek Wielkanocny

 1. Serdeczne podziękowania wszystkim parafianom, którzy włączyli się w przygotowanie i uczestniczenie w obchodach Wielkiego Tygodnia i Triduum Paschalnego: grupie dekorującej kościół na czele z panią florystką (ciemnica i grób Pański), chórowi, grupie modlitewnej za prowadzenie rozważań Drogi Krzyżowej, szafarzom nadzwyczajnym, scholii, panom czytającym lekcje, paniom śpiewającym psalmy, straży grobowej, organiście, kościelnym, LSO, dzieciom przygotowującym dary ofiarne, paniom, które przygotowały śniadanie wielkanocne dla strażaków, wszystkim adorującym Pana Jezusa. „Bóg zapłać”.
 2. Dzisiaj składka na KUL i Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
 3. Dzisiaj po Sumie procesja na cmentarz i modlitwy w int. zmarłych.
 4. W tygodniu nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego.
 5. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00.
 6. Ze względu na oktawę Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 7. W Uroczystość Miłosierdzia Bożego Msza św. o godz. 14:00 połączona z Koronką.
 8. W przyszłą niedzielę składka na Caritas Diecezji Rzeszowskiej.
 9. Sprzątanie:
 10. Intencje: 18 – 24.IV.2022
 11. Błogosławionego Wielkanocnego Tygodnia.