Niedziela Chrztu Pańskiego, 7.01.2024.

Dzisiaj, Niedziela Chrztu Pańskiego. Zmiana tajemnic różańcowych na Mszach świętych przed południem. Składka przeznaczona na Seminarium Duchowne.

Od jutra w liturgii rozpoczyna się okres zwykły.

W sobotę, dzień modlitwy za Kościół, Ojca świętego Franciszka i Ojczyznę.

Za tydzień składka inwestycyjna na dokończenie kaplicy i remont kościoła.

Wizyta duszpasterska. W tym tygodniu: od poniedziałku do piątku od godziny 16:00 do 20:00, w sobotę od godziny 9:00. Rozpoczniemy od domu 59, ulica w kierunku Delikatesów Zielony Koszyk, w prawo i potem ulica do Gliniczka.

Jasełka przygotowane przez uczniów naszej Szkoły w Czeluśnicy zostaną wystawione w kościele w przyszłą niedzielę 14 stycznia, po sumie.

Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kościół 250 zł.: Monika Olbrot, Agnieszka Olbrot, Agnieszka Urban, Karolina Augustyn. Do ofiary na potrzeby kościoła dołożyła się Barbara Olbrot i Józefa Pabian.

Bóg zapłać za Waszą ofiarność!

Komunikat Dyrektora Podkarpackiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa: Tylko do 12 stycznia 2024 roku trwa nabór wniosków o dofinansowanie dla rolników do wymiany dachu z azbestu na budynkach gospodarskich. Wnioski należy składać elektronicznie do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poprzez skorzystanie z formularza udostępnionego przez Agencję na platformie PUE.