IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. Zapraszam na nabożeństwa: Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale.
  2. We wtorek po Mszy św. spotkanie chóru. Zapraszam.
  3. W piątek uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Dzień modlitw za Kościół, rodziny, robotników, rzemieślników, ojców i mężów. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Caritas naszej parafii organizuje zbiórkę produktów żywnościowych dla samotnych i potrzebujących. Produkty można składać w naszym sklepie. Serdecznie dziękuję za dobre serce. „Bóg zapłać”.
  5. Bardzo proszę członków Róż Różańcowych o podejmowanie swoich dyżurów. Różaniec w niedzielę i I sobotę miesiąca. Grafik w gablotce w przedsionku. W tym miesiącu różaniec prowadzi Róża św. Faustyny.
  6. Sprzątanie: Barbara Olbrot, Monika Olbrot, Agnieszka Urban. Ofiara na potrzeby kościoła 250 zł. Do ofiary dołożyły się: Józefa Pabian i Karolina Augustyn. „Bóg zapłać”.
  7. Intencje: 15 – 21 III 2021
  8. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.