III Niedziela Wielkanocna

  1. III Niedziela Wielkanocna rozpoczyna XIII Tydzień Biblijny i jest równocześnie Dniem Narodowego Czytania Pisma św. Zachęcam do czytania listu św. Pawła do Rzymian.
  2. W dniu 29 kwietnia 2021 r. o godz. 12 w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu obchodzony będzie Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego, który jest przeżywany w rocznicę wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Dachau. Uroczystościom będzie przewodniczył biskup Grzegorz Suchodolski z Siedlec. Wydarzenie będzie transmitowane w internecie: www.domjozefa.tv.pl
  3. Z Bożą pomocą chcemy rozpocząć budowę kaplicy. Dlatego bardzo proszę na wtorek na godz. 15:00 wszystkich kto tylko może do zdejmowania kostki w miejscu budowy. Potrzebne będą taczki i łomy.
  4. W piątek uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Zapowiedzi: Dawid Ligas zam. w Przysietnicy i Elwira Śmietana zam. w Gliniczku zapowiedź I. Dawid Musiał zam. w Sieklówce i Ilona Głowacka zam. w Czeluśnicy zapowiedź I. Jeśli ktoś zna jakiekolwiek przeszkody zobowiązany jest zgłosić w kancelarii parafialnej.
  6. Sprzątanie: Beata i Paweł Biroś, Lucyna Bułat, Grażyna Pętlak. Ofiara na potrzeby kościoła 300 zł. Do ofiary dołożyli się: Bartosz Świdrak i Elżbieta Biroś. „Bóg zapłać”.
  7. Intencje: 19-25 IV 2021
  8. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże!