III Niedziela Adwentu

 1. W związku z ogłoszeniem przez papieża Franciszka Roku św. Józefa, który będziemy przeżywać w Kościele powszechnym, Penitencjaria Apostolska ogłosiła nowe możliwości zyskania odpustu zupełnego. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej naszej parafii.
 2. W niedzielę, 13 grudnia br., przypada 39 rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Biskupi zachęcają do pozytywnej odpowiedzi na apel Instytutu Pamięci Narodowej i uczczenia ofiar stanu wojennego przez powtórzenie gestu św. Jana Pawła II i prezydenta USA Ronalda Reagana, czyli zapalenie świecy w oknie mieszkania (domu) w niedzielę o godz. 19.30.
 3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w czwartek o godz.: 16:00.
 4. Świece duże i małe, opłatki do nabycia w zakrystii.
 5. Proszę zadbać o porządek na grobach swoich bliskich przed świętami.
 6. Spowiedź.
 7. W środę rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Bożego Narodzenia.
 8. W czwartek rozpoczyna się druga część Adwentu skierowana ku celebracji Tajemnicy Wcielenia.
 9. Odwiedziny chorych z I soboty miesiąca w sobotę od godz. 9:00.
 10. Sprzątanie:
 11. Intencje: 14- 20.XII. 2020
 12. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.