Halowy Turniej Piłki Nożnej LSO

W sobotę 23 listopada 2019 roku odbyły się zawody w halowej piłce nożnej dla ministrantów i lektorów.

Miłośnicy piłki nożnej zebrali się na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr12 w Jaśle. Turniej rozegrany został w 3 kategoriach: ministrant, lektor młodszy i lektor starszy. Były to zawody dekanalne, które jednocześnie były etapem eliminacyjnym do zawodów diecezjalnych.

W zawodach udział wzięło LSO z ośmiu parafii. Naszą parafię reprezentowali ministranci w składzie: Szymon Augustyn, Szymon Grzesik, Adrian Lawera, Mateusz Sabik, Antoni Socha i Filip Piskorz. Chłopcy walczyli bardzo dzielnie, ale ostatecznie zajęli 4 miejsce przegrywając miejsce na podium różnicą bramek.

Mistrzowski skład lektorów starszych stanowili: Michał Majka, Szczepan Musiał, Krystian Potrawski, Szymon Sabik, Mateusz Sobota i Hubert Wanat. Dryżyna z Czeluśnicy wygrywając turniej dekanalny 20 stycznia 2020 roku będzie brała udział w XXV Diecezjalnym Halowym Turnieju w piłkę nożną LSO o Puchar JE ks. Bp Jana Wątroby.

Zawody przebiegły w bardzo przyjaznej atmosferze. Gratulujemy chłopcom zwycięstwa, walecznej postawy i  rywalizacji w duchu fair play.

Katarzyna Piskorz

Galeria zdjęć z turnieju.