6 Niedziela Wielkanocna, 5.05.2024.

 1. Zmiana tajemnic różańcowych na Mszach świętych przed południem. Nabożeństwo majowe o godzinie 15:30.
 2. W dni powszednie nabożeństwo majowe będzie o godzinie 18:00, a następnie Msza święta.
 3. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe, czyli dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo w pracy, nie tylko na roli. W te dni pójdziemy z procesją do krzyży w pobliżu kościoła, a w środę do kapliczki Matki Bożej przy domu pani Alfredy Rzońca.
 4. We wtorek spotkanie Rady Duszpasterskiej o godzinie 19:30.
 5. W środę uroczystość św. Stanisława BM, Patrona Polski. Odpust w parafii św. Stanisława w Jaśle – suma odpustowa o godzinie 18:00.
 6. W czwartek adoracja w ciszy od godziny 17:00. Po Mszy świętej próba dzieci z klasy III przed I Komunia świętą.  
 7. W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Spotkanie oazy dziecięcej o godzinie 15:30 na plebanii. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie KSM.  
 8. W sobotę wyjazd pielgrzymki parafialnej na Słowację. W sobotę zastąpi mnie kapłan od oo. Franciszkanów w Jaśle, a w niedzielę ksiądz Saletyn z Dębowca.
 9. Informacja dla pielgrzymów: wyjazd w sobotę 11 maja, o godzinie 5:00 z dolnego parkingu przy kościele. Zbiórka 15 minut wcześniej. Proszę pamiętać o dowodzie osobistym lub paszporcie oraz 20 euro. Program szczegółowy jest w gablocie i na stronie internetowej. Pokoje będą dwu i trzy – osobowe.
 10. W maju dyżur modlitewny przed sumą ma Róża Matki Bożej Anielskiej.
 11. Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na piękną dekorację z kwiatów oraz artykuły do sprzątania: Lesława Kosiek, Maria Mędrek, Anna Drewniak, Katarzyna Śmietana.
 12. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.
 13. Bóg zapłać za wykonanie skalniaka przy plebanii: Monika Banach, Bernadetta Osika, Jolanta Dąbrowska, Janusz Wojdyła, Grzegorz Kluska, Jacek Bracik, Tomasz Osika, Marcin Grasela, Łukasz Gierula, Stanisław Zychowicz, Mateusz Marszałek, Jan Lawera, Maria Dąbrowska. Bóg zapłać sąsiadowi Grzegorzowi Raznowieckiemu za zakupienie i ofiarowania kamyka do obsypania skalniaka.
 14. Bóg zapłać za wpłaty, które wpływają na dokończenie kaplicy oraz za darowizny: Zakład Pogrzebowy Okarma z Jasła, ofiara za grób z ostatniego pogrzebu (Zmarły był spoza naszej Parafii), oraz Kawiarnia Rubikon.
 15. Bóg zapłać także za wykoszenie wczoraj trawy przy kościele i plebanii: Rafał i Szymon Sabik.
 16. W dniu 19 maja 2024r. odbędzie się VII Diecezjalna Pielgrzymka Strażaków do Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. Rozpoczęcie o godzinie 16:30 w Dębowcu.
 17. Wszystkim Parafianom, dzieciom i młodzieży – życzę błogosławionego tygodnia.