Nabożeństwo majowe o godzinie 15:30. Zachęcam dzieci, młodzież i starszych do liczniejszego udziału w nabożeństwach.
W poniedziałek, wtorek i środę będą Dni Krzyżowe z procesją i modlitwami o urodzaje i błogosławieństwo Boże w każdej ludzkiej pracy. Procesja w poniedziałek do krzyża przy ERKO, we wtorek do figury Matki Bożej przy domu Państwa Nalepa, w środę do kapliczki przy domu Pani Alfredy Rzońca.
W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Kolejną rodzinę z Czeluśnicy zapraszam do wzięcia ikony do domu. Zapraszam Różę św. Faustyny.
W środę zbiórka LSO przed uroczystością I Komunii świętej.
W czwartek święto św. Macieja Apostoła. Pierwsza spowiedź dla uczniów klasy III przed I Komunią świętą po Mszy świętej i majówce, a także dla ich rodziców i rodzin.
W piątek rozpoczniemy Nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Wieczorem spotkanie KSM.
W sobotę święto św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski.
Za tydzień uroczystość I Komunii świętej. Suma będzie o godzinie 11:00. Grupę sprzątającą kościół proszę o wsparcie rodziców dzieci komunijnych w posprzątaniu kościoła.
W przyszłą niedzielę składka na Katolickie Radio VIA.
W maju dyżur modlitewny przed sumą ma Róża św. Marii Magdaleny.
Odpust w Dębowcu odbędzie się od 15 do 17 maja. Afisz w gablotce i na Internecie.
Bóg zapłać za koszenie trawy przy kościele i plebani Dawidowi i Sławkowi Michalskiemu oraz za wywiezienie obciętych krzewów Wojciechowi Jareckiemu i osobom, które mu pomagały.
Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu i piękną dekorację z kwiatów: Renata Lesiak, Sabina Jurasz i Marzena Kras. Alicja Urbanik złożyła ofiarę na potrzeby kościoła.
Bóg zapłać za Waszą ofiarność.
Wszystkim Parafianom, dzieciom i młodzieży – życzę błogosławionego tygodnia.