3 Niedziela zwykła, 21.01.2024.

Dziś –  na sumie, poświęcenie i wręczenie krzyży kandydatom do bierzmowania. Po Mszy krótkie spotkanie organizacyjne Rodziców i kandydatów.

W poniedziałek zbiórka ministrantów i lektorów po wieczornej Mszy świętej.

We wtorek spotkanie Rady Duszpasterskiej o godzinie 18:00.

W czwartek święto Nawrócenia św. Pawła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Od godziny 16:00 adoracja w ciszy, modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne oraz przez wstawiennictwo św. Maksymiliana.

W czwartek po Mszy świętej katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania w kościele.

W piątek spotkanie oazy o godzinie 15:30. Po wieczornej Mszy świętej spotkanie KSM.

Przyszła niedziela w Kościele to 71 Światowy Dzień Trędowatych. Zachęcam do modlitwy za osoby chore na tę chorobę. Na stoliku przy gazetach są ulotki informacyjne z tym związane.

Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kościół 150 zł.: Dłuska Maria, Kosiek Krystyna, Frączek Magdalena. Do ofiary na potrzeby kościoła dołożyła 100 zł. Helena Filip.

Bóg zapłać za Waszą ofiarność!